Strona główna / Noclegi / zachodniopomorskie / Niechorze / Dom Gościnny "Basia"

Dom Gościnny "Basia"

Dom Gościnny "Basia"

72-350Niechorze, ul. Ludna 11
tel./fax 9138 63 359
http://www.basia.ta.pl

Pokoje przy samej plaży !!!

Dom Gościnny "BASIA" - jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym każdy kto szuka ciszy i spokoju z pewnością znajdzie swój azyl.

Zapraszamy wszystkich, którzy zatłoczone ulice, miejski hałas i zgiełk, pragną zamienić na kilka dni spokoju, czyste powietrze, plażę i odrobinę folkloru.

Położony zaledwie kilkadziesiąt metrów od morza, poleca wypoczynek w oazie zieleni, otoczeniu owocowych drzew i winorośli obrastającej budynek, w którym znajdują się pokoje gościnne. Niewielka ilość miejsc i cicha okolica powodują, że pobyt u nas to pełny relaks i okazja do regeneracji sił.

Oddajemy do dyspozycji gości pokoje 1 i 2 osobowe z dostawkami wyposażone w pełen węzeł sanitarny, lodówkę i TV, dostęp do aneksu kuchennego, grilla i wędzarni. Na terenie zapewniamy bezpieczny parking dla wszystkich naszych gości, możliwość grillowania oraz mini plac zabaw dla dzieci.

Nieodpłatna możliwość korzystania w Jantar - Spa 1 h dziennie z:

  • krytego basenu kąpielowego, Jacussi
  • Siłownia z salą fitness
  • Tenis stołowy

Dwóch imprez integracyjnych: wielkie grillowanie przy kuchni regionalnej , oraz wieczorek taneczny przy muzyce na żywo przy cieście i lampce wina z wieloma konkursami z nagrodami.