Strona główna / Noclegi / pomorskie / Gdynia

Gdynia

Gdynia

Gdynia - miasto pod szczęśliwą gwiazdą. Był przed laty sławny transatlantyk pasażerski o nazwie m/s "Batory", który nosił przydomek "Lucky Ship". Był to w istocie szczęśliwy statek - oszczędziły go największe sztormy, a także II wojna światowa, podczas której pełnił służbę w konwojach.

Jego portem macierzystym była Gdynia, miasto wymarzone i mądrze wymyślone niespełna 80 lat temu. MIASTO POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ, w którym udają się rzeczy, gdzie indziej trudne do zrealizowania. Gdynia - LUCKY CITY...
Najlepiej - w Gdyni zamieszkać na stałe, ale ponieważ jest to dane tylko nielicznym ( 255 tysiącom stałych obywateli), pozostałym 6 miliardom Ziemian proponujemy - przynajmniej odwiedziny naszego pięknego, wygodnego i jak zmierzyli to uczeni - najbardziej słonecznego w Polsce miasta.

Szydercy mówią, że na zwiedzenie Gdyni wystarczy jeden dzień. O Paryżu twierdzą to samo. I jest w tym ziarno prawdy - można oba nasze miasta w takim amerykańskim tempie obejrzeć. My jednak zapraszamy do Gdyni na dłużej. Warto!

Apartamenty ProBaltica I - Gdynia

81-250 Gdynia,
ul. Demela 1A/14
tel. 509 774 560
tel. 509 035 297
http://www.probalticapart.pl