Strona główna / Czytelnia / Artykuły / Wypoczynek Świąteczny, Sylwestrowo - Noworoczny

Wskazówki dotyczące ukończenia The Elder Scrolls IV: Oblivion - Zadania poboczne # 004

Wierne Bractwo
Quest od: Linia lotnicza

W swobodnych rozmowach z NPC usłyszysz, że w mieście jest łowca wampirów. Niedawno stracił jednego z mieszkańców miasta. Idź do domu Bradona Lirriana i porozmawiaj z Carusem Runelliusem. Podnieś swój temperament, a opowie ci historię morderstwa. Porozmawiaj z żoną Bradona, Erlyn. Poprosi cię o wyczyszczenie nazwiska jej zmarłego męża.

Rainier Dralas powiedział, że łowca wampirów pozostaje w Olavie i Olav's Grip. Porozmawiasz z właścicielem hotelu - podnies go wystarczająco wysoko, a otrzymasz klucz do pokoju Rainiera. Tam, za jedną z szafek, znajdziesz Journal of Geleburn. Zabierz to do Runeliusa. Teraz czas znaleźć samego Rainiera - wypróbuj Kamienną Jaskinię Borealną.

WSKAZÓWKA: Teraz musisz być szybki, masz tylko jeden dzień, aby zatrzymać Rainier.

Jedynym rozwiązaniem jest zabicie Dunmera. Kiedy się go pozbędziesz, zabierz klucze do jego ciała i użyj ich, aby zdobyć amulet z pobliskiej skrzyni. Zanieś to Erlyn - z wdzięcznością odkryje jego prawdziwą siłę i da ci ją za pomoc.

Podnoszenie doliny

Quest od: Tolgan Narina Karvayn

Idąc wzdłuż Brumy, podchodzi do ciebie steward z lokalnych hrabiów Tolgan, który każe ci odwiedzić jego damę w zamku. Udaj się tam, aby dowiedzieć się, że potrzebuje twojej pomocy w znalezieniu artefaktu aileidowego w swojej kolekcji. Po zakończeniu rozmowy udaj się do Dragon Rock.

Dragon Rock

Idź na zachód, do posągu Strażnika, a następnie na północ. Zobaczysz wejście do Palais Pass. Wewnątrz szkieletu przyjmuj rozkazy, które leżą obok niego. Opuść jaskinię drugim przejściem i skieruj się w stronę ruin wskazanych na mapie. Po drodze będzie kilka ogrów.

Serpent's Trail to dość duży loch składający się z kilku poziomów. Przejrzyj je w następującej kolejności: Usta Węża, Skala Węża, Jad Węża. Istnieje również czwarty poziom - Kły Węża, które można przekroczyć zamiast Wagi. Na ostatnim poziomie będzie widmowy kapitan Akaviri. Daj mu rozkazy wzięte ze szkieletu Pale Pass. Przedmiot, którego szukasz, znajduje się w pokoju obok niego. Zanieś go hrabinie Carwyn, a otrzymasz pierścień o nazwie Pierścień Viper.

WSKAZÓWKA: Możesz szybko podróżować, gdy tylko opuścisz szlak Węża.Grzechy ojca
Quest od: Fatis Ules

Kilka dni po tym, jak Gemance pomógł przywrócić Weatherly, tajemniczy Dunmer Fatis Ules przybędzie do Corrol. Powie ci, abyś udał się do jaskini Redguard Valley, aby znaleźć konkretny przedmiot.

Jaskinia jest małym lochem, w którym musisz odnaleźć przywódcę kanibali. Miecz, który kazano ci znaleźć, jest na nim. Możesz zwrócić go Fathisowi (1500 sztuk złota) lub Zamkowi Corrol (otrzymasz bardzo fajną tarczę o nazwie Tarcza Corrola). https://m777live.com
d187ce91a6a1c3407b56430077181afc