Strona główna / Noclegi / zachodniopomorskie / Rewal / Pensjonat Bumerang

Pensjonat Bumerang

Pensjonat Bumerang

72-344 Rewal, ul. Pogodna 1
tel./fax 91 386 24 04
http://www.bumerang.ta.pl

SERDECZNIE zapraszamy Państwa do pensjonatu "BUMERANG" w Rewalu.

NASZ obiekt położony jest niedaleko pięknej, piaszczystej plaży (ok. 150 m). W pobliżu są dwa zejścia : płaskie i po schodach. Cicha i spokojna okolica oraz kameralna atmosfera sprawia, że wypoczynek u nas to pełny relaks i okazja do regeneracji sił.

POLECAMY Państwu noclegi w 2,3,4-osobowych pokojach i apartamentach - w większości z balkonami. Każdy z nich posiada pełen węzeł sanitarny i TV. Na parterze znajduje się przestronny hol i jadalnia.

NA DUŻYM ,ogrodzonym terenie naszego pensjonatu można miło spędzić czas wśród drzew , kwiatów i zieleni.Pod wiatą z meblami ogrodowymi można pobiesiadować przy grillu . Dla aktywnych jest boisko do koszykówki i siatkówki oraz rowery.Dla dzieci jest plac zabaw. Istnieje możliwość podłączenia Internetu.

WSZYSTKIM naszym gościom zapewniamy bezpłatne, bezpieczne miejsca parkingowe.

MIESZKAJĄC u nas możecie Państwo skorzystać z wielu okolicznych atrakcji. Proponujemy odwiedzić Międzyzdroje, zwiedzić zabytki Trzęsacza, popłynąć statkiem spacerowym po Zalewie Kamieńskim i wzdłuż wybrzeża lub odbyć podróż kolejką retro po miejscowościach gminy Rewal . Najbardziej jednak polecamy kąpiele słoneczne i morskie w czystych wodach Bałtyku i wspaniałym klimacie nasyconym leczniczym aerozolem.