Strona główna / Noclegi / zachodniopomorskie / Niechorze / Dom Wczasowy "Bursztyn"

Dom Wczasowy "Bursztyn"

Dom Wczasowy "Bursztyn"

72-350 Niechorze, Al. Bursztynowa 60
Recepcja w OWR "Jantar - Spa"
tel. 91 38 63 359
http://www.niechorze.bursztyn.ta.pl

Dom Wczasowy „Bursztyn” znajduje się w Niechorzu, niewielkiej miejscowości turystycznej usytuowanej w środkowej części wybrzeża Morza Bałtyckiego, znanej z szerokich, czystych plaż i korzystnego mikroklimatu, szczególnie polecanego osobom pragnącym odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i kłopotów zdrowotnych.

„Bursztyn” jest nowym obiektem oddanym do dyspozycji naszych Gości , posiadającym komfortowe pokoje dwu-, trzy-, i czteroosobowe wyposażone w pełen węzeł sanitarny, lodówkę, telewizor, oraz dostęp do Internetu. Posiadamy również własny parking.

Dodatkowym atutem jest lokalizacja – „Bursztyn” znajduje się 140 m od plaży i 100 m od jeziora Liwia Łuża. Bliskość lasu zachęca do aktywnego wypoczynku – spacerów oraz Nordic Walking’u.

Dodatkowo zachęcamy do bezpłatnego korzystania z basenu, sauny oraz sali fitness znajdujących się w Ośrodku Wczasowo - Rehabilitacyjnym „Jantar - Spa” (30 m od DW „Bursztyn”) oraz usług Zakładu Przyrodoleczniczego (na terenie OWR „Jantar – Spa” i DW „Bursztyn”)