Strona główna / Noclegi / zachodniopomorskie / Mielno - Unieście / Ośrodek Wypoczynkowy Bałtyk

Ośrodek Wypoczynkowy Bałtyk

Ośrodek Wypoczynkowy Bałtyk

76-032 Mielno - Unieście, ul. Pogodna 17
tel. 094 318 94 39
http://www.baltyk.tp2.pl

O.W "Bałtyk" posiada wpis do rejestru ośrodków uprawnionych do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych nr: OD/32/39/06
Ośrodek Wypoczynkowy „BAŁTYK” zajmuje ogrodzoną powierzchnię 1 hektara w pasie nadmorskim, tuż za wydmami, w odległości 50 m od wejścia na plażę, w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu pięknej, naturalnej zieleni.

Pomimo położenia ośrodka w zacisznym miejscu, jest stąd bardzo blisko do większości atrakcji Mielna. DO głównej ulicy Mielna-Unieścia, oraz od przystanku koszalińskiego autobusu miejskiego (częstotliwość kursowania w sezonie co 15 minut) jest 300 m, do jeziora Jamno – 400 m, a do centrum rozrywkowo-handlowego około 600 m. O. W. „BAŁTYK” posiada 51 pokoi, łącznie dla 120 osób: w piętrowym budynku hotelowym są 43 duże pokoje dwu osobowe z możliwością dostawek, a w parterowym pawilonie wczasowym – 8 pokoi 2 do 4-osobowych. Wszystkie posiadają własne łazienki (wc, prysznic, umywalka, ręcznik), TV SAT, radioodbiornik, telefon, czajnik elektryczny oraz leżaki i parawany plażowe.

Zorganizowane grupy osób niepełnosprawnych zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne ogólnousprawniające i rekreacyjno wypoczynkowe a także specjalistyczne w/g indywidualnych ustaleń.

Posiadamy też ośrodek wczasowy „BRYZA” w Łazach.