Strona główna / Noclegi / zachodniopomorskie / Kołobrzeg / Pałac Budzistowo

Pałac Budzistowo

Pałac Budzistowo

78-100 Kołobrzeg, Budzistowo, ul. Pałacowa 19
tel. 094 354 72 12
http://www.palacbudzistowo.tp1.pl

Pałac Budzistowo łączy zabytkowe miejsce z luksusową nowoczesnością. Położony jest w atrakcyjnym miejscu, zdrowotnym pasie nadmorskim, nad rzeką Parsętą. Sprzyja to korzystaniu z regeneracyjnych kąpieli nadmorskich nadmorskich słonecznych. Miłośników spacerów i atrakcyjnych form wypoczynku zaprasza różnorodność przyrody leśnej.

Atrakcją Pałacu jest duży park w którym organizowane są różnego rodzaju imprezy:

  • grillowanie
  • ogniska
  • pieczenie prosiaka itp. zgodnie z życzeniem gości

Pałac Budzistowo dysponuje bazą noclegową i gastronomiczną. Posiada 25 miejsc noclegowych. Komfortowo wyposażone apartamenty i pokoje w tonacji: mahoniowej, miętowej i koniakowej. Pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV satelitarną, mini barek oraz telefon. Restauracja Pałacu Budzistowo kontynuuje najlepsze tradycje według receptury kuchni polskiej i europejskiej. Ponadto zapraszamy gości do kawiarni na tarasie oraz baru serwującego znakomite drinki. Spokój i kameralna atmosfera sprzyja organizowaniu konferencji, szkoleń lub prezentacji (do 100 osób). Odwiedzający znajdą możliwość relaksu przy stole bilardowym lub grach zręcznościowy.

Personel Pałacu Budzistowo gwarantuje profesjonalną obsługę i gościnność.

Pałac Budzistowo posiada 60 miejsc noclegowych, obiekt położony jest nad rzeką Parsętą i w niewielkiej odległości od morza, w oddzielnym obiekcie posiadamy atrakcyjną i zabytkową salę z kominkiem w której organizujemy romantyczne wesela z paradą konną jak również kursokonferencje.