Strona główna / Noclegi / zachodniopomorskie / Dźwirzyno / Villa Sylvia

Villa Sylvia

Dźwirzyno Villa Sylvia

78-131 Dźwirzyno, Al. Południowa 5
tel./fax. 0 94 351 98 84
http://www.villasylvia.tp2.pl/

Villa Sylvia zaprasza serdecznie na wczasy nad morzem do Dźwirzyna, weekendy, pobyty zdrowotne, Wielkanoc , Sylwester, oraz imprezy okolicznościowe. Piękne, szerokie plaże i błękit Bałtyku oraz komfortowy wypoczynek w rodzinnej atmosferze czekają na Państwa.

Villa Sylvia to nowy obiekt, który jest usytuowany w cichej, spokojnej i pełnej zieleni części Dźwirzyna, około 11 km na zachód od Kołobrzegu. Villę od plaży dzieli odległość ok. 400 m, którą można pokonać idąc spacerkiem w niecałe 10 minut. Unikalny leczniczy mikroklimat, nasycone jodem powietrze, jedne z najpiękniejszych polskich plaż oraz wspaniałe, porośnięte sosnowym lasem wydmy to walory naszej wczasowo-uzdrowiskowej miejscowości. Dodatkową atrakcję stanowi jezioro Resko z przystanią jachtową, które jest rajem dla wędkarzy oraz windsurfingowców.

Na naszych gości czeka 25 pokoi: jedno-, dwu- oraz trzyosobowe oraz pokoje rodzinne typu studio tzn. dwa pokoje dwuosobowe połączone drzwiami w ścianie działowej. Wszystkie pokoje mają wysoki standard i posiadają balkon, łazienkę z prysznicem, SAT-TV, radio, stolik, czajnik oraz sprzęt plażowy.

Villa Sylvia to idealne miejsce dla osób pragnących wypocząć nad Bałtykiem w komfortowych warunkach, spędzić czas w miłej atmosferze oraz się zrelaksować. Odprężające chwile można u nas spędzić w saunie lub korzystając z hydromasażu. Urlop wiosną, jesienią i zimą to także wspaniały wypoczynek dla osób pragnących wyciszenia i spokoju.