Strona główna / Noclegi / zachodniopomorskie / Dźwirzyno / Ośrodek Wczasowy BISPOL

Ośrodek Wczasowy BISPOL

Ośrodek Wczasowy BISPOL

78-131 Dźwirzyno, ul. Wyzwolenia 8
tel. 094 358 54 17
http://www.bispol.ta.pl/

SERDECZNIE zapraszamy Państwa do Ośrodka Wczasowego "Bispol" w Dźwirzynie. Nasz obiekt położony jest w zdrowotnym pasie nadmorskim, bezpośrednio przy wejściu na plażę.

ODDAJEMY do dyspozycji 2- i 3- osobowe pokoje z balkonami, wyposażone w węzeł sanitarny, TV i czajnik bezprzewodowy. Pokoje zlokalizowane są w czterech sąsiadujących ze sobą piętrowych budynkach.

NA TERENIE ośrodka, przed budynkami znajdują się boiska do koszykówki i siatkówki. Dla zwolenników czynnego wypoczynku przygotowaliśmy również kort tenisowy. Ogólnie dostępny jest stół do ping ponga. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw.

NA TERENIE NASZEGO OŚRODKA RÓWNIEŻ POSIADAMY HALĘ SPORTOWĄ 320 M2 DO WSCHODNICH SZTUK WALKI ORAZ DO TAŃCA.

DLA WSZYSTKICH zmotoryzowanych zapewniamy na terenie ośrodka parking dozorowany - płatny.

W WOLNYM czasie zapraszamy do naszej restauracji, w której przy myzyce na żywo możemy potańczyć i wypić filiżankę kawy z odrobiną czegoś mocniejszego. Muzyka na żywo gra również na wieczornych biesiadach przy ognisku i grillu połączonych z pieczeniem kiełbasek.

MIŁOŚNICY sportów wodnych mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego, znajdującej się w porcie jachtowym nad jeziorem Resko. Wyjątkową atrakcją Dźwirzyna jest nadmorski park o imponującym drzewostanie. Stanowi on nie lada atrakcję dla szerokiej rzeszy spacerowiczów.