Strona główna / Noclegi / pomorskie / Ustka / Ośrodek Kolonijno - Wczasowy Skaut

Ośrodek Kolonijno - Wczasowy Skaut

Ośrodek Kolonijno - Wczasowy Skaut

76-270 Ustka, ul. Darłowska 2
tel. 059 814 65 74
https://skaut.tp1.pl

Proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszej bazy noclegowej położonej w Ustce przy ul. Darłowskiej 2, w odległości ok. 500 m od plaży zachodniej i 100 m od kanału portowego.

Bliskie położenie naszego obiektu w stosunku do plaży, lasów i kanału portowego umożliwi Państwu korzystanie z atutów uzdrowiskowego mikroklimatu.

Prowadzimy działalność zarówno sezonową, jak i w przeciągu całego roku w zakresie organizacji różnych form wypoczynku.

Naszą priorytetową działalnością jest organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie , od 9-ciu lat bowiem wypoczywają u nas dzieci i młodzież na letnich turnusach kolonijnych, „zielonych szkołach”, zimowiskach, obozach sportowych i wycieczkach.

Obiekt nasz przystosowany jest do zakwaterowania głównie zorganizowanych grup dziecięcych i młodzieżowych, nie mniej istnieje również możliwość zakwaterowania turystów indywidualnych oraz organizacji pobytów krótkoterminowych, jak wypoczynek świąteczny i weekendowy.

Dysponujemy 98-oma miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4,5 - cio osobowych. Posiadamy 2 sąsiadujące ze sobą obiekty zróżnicowane pod względem standardów i cen. W jednym bowiem każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny, w drugim natomiast łazienki zlokalizowane są przy holach (10 natrysków i 10 oczek wc).

W obiektach znajdują się 2 świetlice z TV SAT i video, gdzie istnieje możliwość organizacji dyskotek, zajęć lekcyjnych (w przypadku „zielonych szkół”), jak również innych zajęć i gier świetlicowych w przypadku niesprzyjającej aury.

Ogrodzony teren łączący oba obiekty przystosowany jest do uprawiania gier sportowych (siatkówka, koszykówka, tenis stołowy) oraz organizowania ognisk i grillowania. Na miejscu posiadamy też własną stołówkę, w której żywimy naszych Gości zgodnie z ich wymogami.

Grupom zorganizowanym dziecięco - młodzieżowym (kolonie, „zielone szkoły”, zimowiska, obozy) serwujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.