Strona główna / Noclegi / pomorskie / Łeba / Zdrowotel

Zdrowotel

Zdrowotel Łeba

84-360 Łeba, ul. Nadmorska15/17
tel. 59 866 18 70
http://www.zdrowotel.pl

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem Zdrowotel Łeba zaprasza na ferie i wczasy dla rodzin z dziećmi. Ośrodek oferuje również wczasy odchudzające, dla alergików oraz dla tych, którym doskwiera cukrzyca lub reumatyzm. W ofercie znajduje się również oferta dla firm i
instytucji, które chciałyby zorganizować konferencje i szkolenia biznesowe w pięknym a jednocześnie zdrowym otoczeniu.

Nasz ośrodek oferuje również ciekawą ofertę dla osób, które szukają miejsca gdzie mogłyby mile spędzić Święta Wielkanocne lub Sylwester. Szczegółową ofertę ośrodka Zdrowotel znajdą Państwo na podstronach serwisu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ośrodka wypoczynkowego Zdrowotel.

Pokoje w Łebie, blisko plaży, w lesie sosnowym, spokój i relaks. Zapraszamy na wypoczynek nad Bałtykiem, wczasy dla aktywnych, wczasy zdrowotne i wczasy rehabilitacyjne nad morzem oraz pobyty indywidualne i pobyty weekendowe.

Oferujemy noclegi w różnym standardzie co pozwala lepiej zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania.

Obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach.

Zdrowotel Łeba, to zespół pięciu pawilonów z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym, położony w lesie sosnowym, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku, hałasu. Posiada bezpieczny plac zabaw - to element dobrego wypoczynku dla najmłodszych i spokojnego wypoczynku dla opiekunów.
Turnusy i wczasy rehabilitacyjne nad morzem
Drodzy Goście

Osoby rezerwujące pakiety rehabilitacyjne, które nie mają dofinansowania ze środków PFRON (PCPR, MOPS) w dniu przyjazdu powinny dostarczyć do ośrodka:

  • kserokopię orzeczenia o niepełnosprawności (dotyczy osob niepełnosprawnych),
  • wypełniony przez lekarza wniosek o skierowanie na turnus

Brak wypełnionych dokumentów skutkuje doliczeniem do ceny 8% podatku VAT.

Leczenie schorzeń przewlekłych, pourazowych i profilaktyka.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroki zakres oferowanych zabiegów rehabilitacyjnych i bardzo dobrze wyposażony Zakład Usprawniania Leczniczego oraz postaraliśmy się o wysoko wyspecjalizowany personel medyczny ośrodka.


Uwzględniając turnusy rehabilitacyjne mamy do zaoferowania leczenie chorób reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych, pulmonologicznych i zespoły pourazowe.