Strona główna / Noclegi / pomorskie / Chmielno / "Wichrowe Wzgórze" Kaszubska Oaza Zdrowia

"Wichrowe Wzgórze" Kaszubska Oaza Zdrowia

"Wichrowe Wzgórze" Oaza Zdrowia na Kaszubach

83-333 Chmielno, ul. Wichrowe Wzgórze 13
tel./fax 58 684 23 02
http://www.wichrowe.info

Rodzinny ośrodek Wichrowe Wzgórze znajduje się w pięknym miejscu nad jeziorem Kłodno w Chmielnie, w samym sercu Kaszub. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność tworzą świetną harmonię, a piękny widok oszałamia i na długo pozostaje w pamięci.

Stąd do Gdańska są tylko 44 kilometry.

Kompleks wypoczynkowy „Wichrowe Wzgórze” to 3 obiekty, a każdy z nich urządzony jest w innym stylu i standardzie, co sprawia, że goście znajdują dokładnie to, czego szukają. Gospodarze oddają do dyspozycji nie tylko piękne pokoje, ale również: sale bankietową, szkoleniową , salę kominkową z bilardem, basen pływacki, sauny, gabinety SPA, bar, parking, własną plażę z pomostem i wypożyczalnią sprzętu wodnego i rowerów, plac zabaw oraz dużo miejsca do wypoczynku i rekreacji. Kaszubska gościnność, świetna kuchnia i obsługa w strojach ludowych sprawia, że pobyt na Wichrowym Wzgórzu jest jedyny w swoim rodzaju i na zawsze zostaje w sercach i pamięci naszych gości.

Organizujemy:

turnusy zdrowotne, szkolenia, wesela, imprezy integracyjne dla firm, pobyty świąteczne i sylwestrowe, wspólne biesiady, przejażdżki konne, kuligi, marsze Nordic Walking , zajęcia na basenie, zabiegi SPA, spotkania z folklorem kaszubskim.

Wszystko w wyjątkowym klimacie, w rodzinnej serdecznej atmosferze która sprawia, że każdy czuje się tu wesoły, zdrowy i szczęśliwy.

Gospodarze Wichrowego Wzgórza słyną ze swojej serdeczności, gościnności i umiejętności tworzenia rodzinnej atmosfery. Spędzone u nich chwile na długo pozostają w pamięci, a smaki wyśmienitych potraw jeszcze przez wiele dni przywołują słuszny uśmiech zadowolenia.