Strona główna / Noclegi / pomorskie / Białogóra / Pokoje Gościnne Lusia

Pokoje Gościnne Lusia

Pokoje Gościnne Lusia

84-113 Wierzchucino, Białogóra, ul. Morska 5
tel. 058 673 54 09
http://www.lusia.tp2.pl

Pokoje Gościnne Lusia położone są w centrum Białogóry, w nowo wybudowanym obiekcie, na ogrodzonym terenie o powierzchni 4,5 ha, w odległości do morza 800 m spacerowym deptakiem lub 1 km pięknym lasem.


Na terenie naszej posiadłości znajduje się mały staw, gdzie istnieje możliwość połowu ryb oraz sklep ogólnospożywczy. Istnieje możliwość skorzystania z pralki.


Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV/SAT. Wszystkie pokoje posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne i sejfy.


Położenie Białogóry umożliwia uatrakcyjnienie pobytu wczasowiczom poprzez wycieczki do Pucka, Władysławowa, na Hel, jak też zwiedzanie zamku w Krokowej, latarni morskiej w Rozewiu lub Stilo, czy tez hodowli strusi, stadniny koni oraz połowu dorsza kutrem po Bałtyku.


Różnorodność krajobrazowa nie tylko wydm, morza, ale i bogactwo pięknych lasów jest rajem dla fotografików, malarzy, wszystkich wrażliwych na piękno natury i lubiących się nią napawać, czemu sprzyja wiele wyznaczonych tras rowerowych jak i możliwość jazd konnych z pobliskiej stadniny.
Nie przyjmujemy zwierząt.