Strona główna / Noclegi / mazowieckie / Warszawa / Hotel Meksyk

Hotel Meksyk

Hotel Meksyk w Warszawie

01-813 Warszawa, ul. Marymoncka 34
(na terenie Akademii Wychowania Fizycznego)
tel./fax 022 834 44 63
http://www.hostelmeksyk.com

Meksyk jest wyjątkowym obiektem wybudowanym w 1968 roku, specjalnie dla polskich sportowców przygotowujących się do Olimpiady w MEKSYKU, której zawdzięcza swoją nazwę.

Dogodne położenie na terenieAkademii Wychowania Fizycznego, daje możliwość szybkiego dojazdu i komunikacji z Centrum Warszawy. Obiekt jest przygotowany do obsługi grup zorganizowanych oraz gości indywidualnych, szukających wypoczynku w warunkach ciszy, spokoju i w kontakcie z przyrodą. Wszystko to zapewnia bliskie położenie Lasu Bielańskiego, który otaczając Meksyk tworzy niezapomniane wrażenia i klimat.

Meksyk dysponuje 21 pokojami, w których może przyjąć 36 gości. Posiadamy 15 pokoi dwuosobowych, 5 pokoi jednoosobowych i 1 apartament. We wszystkich pokojach są osobne łazienki. Na wyraźne życzenie Klienta, istnieje możliwość wykorzystania pokoju dwuosobowego jako pokój trzyosobowy.

We wszystkich pokojach panuje przyjemna atmosfera, zapewniająca dobry nastrój i samopoczucie. Widok z każdego pokoju wprost na Las Bielański pozwala się odprężyć i zrelaksować. Wszystko to sprawia, że pobyt staje się niezapomnianym przeżyciem.

Meksyk dysponuje Salą Konferencyjną, mogącą pomieścić do 80 uczestników. Dla organizatorów szkoleń, kursów, prezentacji czy spotkań firmowych - Meksyk - zapewnia doskonałą lokalizację, o krok od Centrum Warszawy, przy jednoczesnym oddaleniu od miejskiego zgiełku co sprzyja atmosferze skupienia i koncentracji.

Sala konferencyjna z naturalnym światłem i pełnym wyposażeniem multimedialnym daje wiele możliwości organizacyjnych.

Restauracja - Café Bar - w Meksyku czynna 24 h, pozwala gościom spędzać czas w miłej atmosferze, jednocześnie zapewniając coś miłego dla podniebienia w zależności od nastroju. Przyjemny wystrój pozwala na organizowanie niewielkich uroczystości rodzinnych takich jak komunie, urodziny, imieniny czy kolacje dla przyjaciół i znajomych.

Wszyscy goście hotelowi mają zapewnione w cenie pokoju śniadania w formie szwedzkiego stołu. Obiady i kolacje na życzenie gości mogą być przyrządzane indywidualnie przez Szefa kuchni z wybranych składników trafiających w smak zależnie od apetytu gościa.

Serdecznie zapraszamy !