Strona główna / Noclegi / mazowieckie / Falenty / Centrum Konferencyjne Falenty

Centrum Konferencyjne Falenty

Centrum Konferencyjne Falenty

05-090 Raszyn-Falenty, Al. Hrabska 4a
tel. 22 720-27-75
http://www.falenty.com.pl

Centrum Konferencyjne Falenty to profesjonalny ośrodek szkoleniowy, umożliwiający naszym Gościom przeprowadzenie efektywnych szkoleń, zorganizowanie konferencji oraz imprez okolicznościowych.

Centrum Falenty położone jest w doskonałej lokalizacji - w otoczeniu Parku Krajobrazowego, wśród malowniczo położonych stawów Rezerwatu Przyrody co daje gwarancję ciszy, spokoju i poczucia oderwania się od zgiełku dużego miasta i pędu życia codziennego.

Ośrodek składa się z trzech budynków, w których znajduje się łącznie 25 sal konferencyjnych i 4 pokoje trenerskie, co umożliwia przebywanie na jego terenie kilku nawet bardzo licznych grup jednocześnie. Każda z nich może realizować własny program szkoleń i spędzać czas wolny w sposób niezależny od planów innych uczestników.

Na naszych Gości czeka 28 profesjonalnie wyposażonych i klimatyzowanych sal konferencyjnych. W zależności od potrzeb aranżujemy sale do przyjęcia grup różnej wielkości – rozsuwane ściany umożliwiają przeprowadzenie szkolenia zarówno dla kilkuosobowej grupy, jak i dla grupy liczącej nawet 500 uczestników.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem prezentacyjnym, który zapewni najwyższy poziom przeprowadzonego szkolenia.

Na naszych gości czekają stylowe, nowoczesne, komfortowo wyposażone i przytulne wnętrza.

Po intensywnych szkoleniach na naszych Gości czekają komfortowe pokoje, w których znajdą spokój i chwilę odosobnienia. Dysponujemy 270 miejscami noclegowymi, rozmieszczonymi w trzech różnych budynkach. W każdym pokoju znajduje się łazienka oraz TV, a także bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Obiekt został urządzony również z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych, dla których przygotowane zostały winda, podjazdy oraz specjalnie przystosowane pokoje.

Na wszystkich, którzy zdecydują się przyjechać własnym samochodem, czeka bezpłatny parking na ponad 100 samochodów.

Centrum Konferencyjne Falenty jest obiektem zamkniętym, aby zapewnić naszym gościom maksymalny komfort i spokój podczas całego pobytu.

Nasze Centrum znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy, od centrum stolicy dzieli nas tylko 12 kilometrów. Bezpośrednie sąsiedztwo centrum handlowego Janki pozwala bardzo szybko przenieść się w świat miejskiego gwaru.