Strona główna / Noclegi / małopolskie / Zakopane / Ośrodek Wypoczynkowy Kabel

Ośrodek Wypoczynkowy Kabel

Ośrodek Wypoczynkowy Kabel

34-500 Zakopane, Al. Przewodników Tatrzańskich 1 (droga do kuźnic)
tel. 18 201 40 51 / 52
http://www.kabel-zakopane.pl

Jeśli chcecie wypocząć w Zakopanem, zachowując pełną prywatność, swobodę i spokój, to polecam Ośrodek Wypoczynkowy "Kabel".

Na olbrzymim, ogrodzonym, zadrzewionym terenie - poprzecinanym kamiennymi alejkami, mostkami przerzuconymi na przepływającym przez ośrodek potoku Foluszowym, mieści się zespół 2- i 4-osobowych (z antresolą) oraz 4-osobowych NOWYCH (z dwiema sypialniami na piętrze) wolnostojących stylowych domków drewnianych ogrzewanych elektrycznie i funkcjonujących cały rok.

Domki posiadają wszelkie wygody:

  • doskonale wyposażony aneks kuchenny z lodówką,
  • łazienkę,
  • TV-Sat, telefon, leżaki
  • oraz taras na którym można grillować i rozkoszować się pięknem otaczającej przyrody, szumem potoku, wiewiórkami żądającymi orzechów, czy też zadumać się na łące przy stawie z pstrągami.

Ośrodek przyjmuje gości w dowolnych terminach na wczasy, rekreację.

Organizowane są tu także szkolenia i narady. W barze ośrodka można godziwie się posilić, aczkolwiek korzystanie z wyżywienia nie jest obligatoryjne, a samochód zostawić bezpłatnie na parkingu. Jest wypożyczalnia sanek i łyżew.

Świetne miejsce do wypoczynku rodzinnego - dzieci nazywają je Disneylandem. Szczególny urok domki te mają zimą, a oświetlone alejki stwarzają bajkowy klimat.

A wszystko to odgrodzone od świata szpalerem drzew, w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego (w listopadzie czasem zajrzy tu niedźwiedź nocą). Równocześnie w zasięgu ręki wyciągi narciarskie pod Nosalem i Wielką Krokwią oraz kolej linowa na Kasprowy Wierch. Po drugiej stronie ulicy zespół stadionów z kortami tenisowymi, ścieżkami rowerowymi, w zimie lodowisko, bardzo blisko kryte baseny i szlaki turystyczne. Do centrum Zakopanego parę minut pieszo.

To wyjątkowe uroczysko zaprasza gości - miłośników Tatr i Zakopanego - jak głosi M. Zaruski z olbrzymiego kamiennego obelisku u wrót ośrodka: "Daj Tatrom serce swoje czyste..."