Strona główna / Noclegi / małopolskie / Kraków / Art Hotel Niebieski

Art Hotel Niebieski

Art Hotel Niebieski w Krakowie

30-114 Kraków, ul. Flisacka 3
tel. 12 431 27 11
http://www.niebieski.com.pl

*Szczególnie polecany przez TurystycznaPolska.pl

Art Hotel Niebieski to nowy starannie wyposażony i wystrojony hotel. Niepowtarzalne położenie, dogodna lokalizacja i standard obiektu, stanowi o jego oryginalności. W tej klasie hoteli Niebieski jest jedyny w swoim rodzaju. Hotel Niebieski położony jest w dzielnicy Salwator, rekreacyjnej zachodniej części Krakowa, w sąsiedztwie Klasztoru Norbertanek, Kopca Kościuszki i Lasku Wolskiego. Droga do centrum Krakowa zajmuje pieszo ok. 20min. Doskonałe połączenie tramwajowe i autobusowe z wszystkimi częściami miasta, bliska odległość od lotniska i dworca kolejowego.

Standard pokoi jest bardzo wysoki, we wszystkich są łazienki (ogrzewanie podłogowe, suszarki do włosów). Pokoje są wyposażaone w TV sat, radio, mini bar, telefon, w niektórych balkon. Większość pokoi położona jest od strony południowej, co zapewnia malowniczy widok na Wisłę, Wzgórze Wawelskie, Klasztor Norbertanek. Hotel Niebieski położony jest najbliżej Wisły w Polsce!

Restauracja il Fresco jest kameralnym romantycznym miejscem w podziemiach Art Hotelu Niebieski*** w Krakowie, na co dzień serwuje urozmaiconą kuchnią śródziemnomorską z akcentami kuchni polskiej. Z największą starannością przyrządzamy świeże ryby i owoce morza sprowadzane z południa Francji. Serwujemy również znakomite mięsa: Tournedos z polędwicy wołowej, kotlety jagnięce, drób, dania wegeteriańskie i świeże sałatki. Oryginalny wystrój autorstwa p. Ewy Preisner, nadaje wnętrzom oryginalności i uroku, ściany i sufit upiększają śliczne freski i malowidła jej autorstwa. W ciepłych miesiącach zapraszamy do urokliwego rozbrzmiewającego dźwiękami muzyki ogrodu winnego, gdzie latem skosztować można smacznych gron a późną jesienią degustować win własnej produkcji.

Współpracujące z nami firmy poza korzystnymi rabatami oraz terminami płatności otrzymują pierwszeństwo w rezerwowaniu pokoi oraz wszelką pomoc ze strony hotelu przy organizacji przyjazdu i pobytu swoich gości w Krakowie.

Jesteśmy w stanie zorganizować wszelkie spotkania typu:

  • szkolenia,
  • konferencje,
  • narady do 60 osób.

Sala spotkań wyposażona jest w:

  • rzutnik multimedialny
  • łącze internetowe o dużej prędkości
  • rzutnik pisma i ekran
  • flipchart
  • oczywiście zapewniamy zaplecze gastronomiczne na najwyższym poziomie.
  • Internet

Dostęp do internetu za pośrednictwem łącza DSL o prędkości do 2MB/s oraz sieć bezprzewodowa wifi z zasięgiem w całym hotelu. Na czas pobytu w Hotelu możliwe jest również przyznanie konta pocztowego w naszej domenie internetowej.