Strona główna / Noclegi / małopolskie / Białka Tatrzańska / Hotel Liptakówka***

Hotel Liptakówka***

Pensjonat Liptakówka

34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 169 A
tel. 18 26 535 72
http://www.liptakowka.com

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowo otwartego, komfortowego Hotelu Liptakówka*** w Białce Tatrzańskiej. Naszym Gościom oferujemy wypoczynek w luksusowych pokojach i apartamentach w standardzie trzygwiazdkowym.

Liptakówka to nowoczesny obiekt noclegowy usytuowany w samym centrum Białki Tatrzańskiej, blisko stoków narciarskich Kotelnica Białczańska i Bania.

Hotel Liptakówka to wspaniałe miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i dbałość o jakość obsługi, miejsce gdzie czas płynie wolniej, gdzie każdy Gość traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo.

W naszym Hotelu przekonasz się, co naprawdę znaczy Polska gościnność. Nasz Hotel to idealne miejsce na wypoczynek, organizację konferencji, szkoleń, różnego rodzaju spotkań biznesowych jak również przyjęć i bankietów okolicznościowych.

Do dyspozycji Gości naszego Hotelu oddajemy kilkadziesiąt komfortowych pokoi dwu, trzy oraz czteroosobowych. Proponujemy również apartamenty, pokoje typu studio oraz pokoje "Lux" o podwyższonym standardzie. Stylowo wykończone komfortowemu wypoczynkowi. Każdy pokój wyposażony jest między innymi w łazienkę z prysznicem lub wanną, telewizor LCD, biurko oraz posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi. Komfortowe pokoje o dużych metrażach pozwalają na umieszczenie dostawek. Hotel Liptakówka jest obiektem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.

Typy pokoi w Hotelu Liptakówka:

  • Pokój dwuosobowy typu "Standard" lub "Lux"
  • Pokój trzyosobowy typu "Standard" lub "Lux"
  • Pokój czteroosobowy typu "Standard" lub "Lux"
  • Studia: Mieszkania dwupokojowe, czteroosobowe typu "Standard"
  • Apartamenty czteroosobowe z sofą(dwa dodatkowe miejsca noclegowe)
  • Hotel Liptakówka*** jest obiektem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych

Zajmujemy się profesjonalną obsługą konferencji, bankietów oraz szkoleń. Kompleksowa organizacja imprez integracyjnych i integracyjno-szkoleniowych dla firm to dla nas przyjemność.

Hotel Liptakówka*** zadowoli Państwa różnorodnością sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze klimatyzowane sale, wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt konferencyjny i zróżnicowane pod względem wielkości.

Wysoka jakość świadczonych przez nasz Hotel usług pozwoli na długoterminową kooperację.

Zapraszamy na wczasy w górach.