Strona główna / Noclegi / kujawsko-pomorskie / Tleń / Pensjonat - Restauracja Samotnia nad Wdą

Pensjonat - Restauracja Samotnia nad Wdą

Samotnia nad Wdą

tel. 52 333 96 00
86-150 Osie, Tleń, ul. Radańska 1
http://www.samotnia.eu

W samym sercu Borów Tucholskich otoczona wstęgą wijącej się Wdy znajduje się „Samotnia nad Wdą”. Urokliwość miejsca nadaje Samotni unikalnej atmosfery. Jest to wymarzone miejsce zarówno na wypoczynek jak i różnego rodzaju uroczystości, spotkania integracyjne czy konferencje. Każdy, kto choć raz przekroczył progi Samotni, powraca by ponownie rozkoszować się niezwykłą, niemalże domową atmosferą. To miejsce, w którym czas biegnie inaczej… wolniej.

Pokoje
Dla Naszych gości przygotowaliśmy pokoje o ciekawym, tematycznym wystroju (kwiatowe, owocowe, podróżnicze). Dbałość o detale nadaje im wyjątkowego klimatu. Wysoki standard bazy noclegowej w Samotni, to również kompleksowo wyposażone łazienki przy każdym z pokojów. Dodatkową atrakcją noclegu w Samotni jest możliwość rozkoszowania się wspaniałymi widokami z okna każdego pokoju w tym otoczonym naturalnym pięknem miejscu. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy już 16 pokoi. W swojej ofercie mamy pokoje 1, 2 i 3 osobowe z możliwością dostawki i apartamenty. Łącznie możemy zakwaterować do 46 osób (z dostawkami).

Restauracja
Bogate menu kuchni Borowieckiej z nutą światowych trendów kulinarnych serwowane w naszej restauracji, zaspokoi gusta największych smakoszy. Restauracja czynna jest od rana do zmierzchu (kuchnia do 20), by każdy strudzony podróżnik móg zatrzymać się choć na chwilę w naszych progach i zaspokoić głód i pragnienie. Organizujemy tez różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, zarówno rodzinne jak i firmowe udostępniając Państwu trzy sale konsumpcyjne:

  • Salę Kominkową(mieszczącą do 100 osób), w której szczególną wagę przyciąga między innymi przepiękny piec chlebowy, ściana drzew oraz latami gromadzone elementy wystroju wnętrz mające często 100 i więcej lat;
  • Salę Zieloną(do 25 osób). Szczególnie polecana dla małych rodzin i biznesowych spotkań. Wystrojona jest w zabytkowe meble oraz stare fotografie przedstawiające Tleń i okolice;
  • Salę Barową.

Grill „Piekielny Ruszt”
Dla miłośników grilla przygotowaliśmy w Samotni urokliwy zakątek nad brzegiem Wdy, gdzie w miłej atmosferze skosztują Państwo pyszne grillowane potrawy. Miejsce te jest również idealnym i kameralnym miejscem na organizację imprezy okolicznościowej integracyjnej, czy też po prostu zabawy na łonie natury zwieńczonej śpiewem w blasku ogniska. Również przy naszym „Piekielnym Ruszcie” możemy przygotować przyjęcie dla naszych Gości (do 60 osób).

Konferencje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalną salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny, bezprzewodową sieć Wi-Fi oraz clip-chart. W sali tej istnieje możliwość (w zależności od wybranej opcji ustawienia stołów) przeprowadzenia szkolenia do 45 osób.

Jedną z naszych specjalnych ofert, jest organizowanie szkoleń w formie INDOOR i OUTDOOR oraz imprez integracyjnych. Są one przygotowywane przez naszych partnerów, wyspecjalizowanych w organizowaniu szkoleń w łatwo przyswajalny sposób. Realizując szkolenia INDOOR’owe w Samotni nad Wdą możecie Państwo łączyć własne siły trenerskie z instruktorami naszych kooperantów w sposób, który nie kolidując z Państwa programem szkolenia, urozmaici i wzbogaci różnego rodzaju zajęcia.

Oczywiście mogą Państwo zorganizować w Samotni również szkolenia tradycyjne, których dodatkowym atutem będzie sama atrakcyjność tego niezwykłego miejsca.

Imprezy integracyjne
W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie zabawy jak np.:

  • TAJEMNICA DOLINY WDY - zespołowa konkurencja przygodowa. Rozwiązywanie zagadki dzięki orientacji w terenie, za pomocą rowerów, map i innym atrybutów potrzebnych do rozwiązania zagadki.
  • LEŚNE ZMAGANIA - fabularna gra zespołowa polegający na wykonaniu misji i znalezienie ukrytych skarbów.
  • WIECZORY TEMATYCZNE - jak np. wieczór lub bal grecki, egipski, arabski, hawajski lata 60, czasy PRL’u, pirackie, mafijne, gwiazdy polskiej estrady i wiele innych połączone z różnymi zabawami i grami.
  • PRZYGODA TRAPERSKA

- Zajęcia z psami Husky - zespołowe budowanie psich zaprzęgów i przejażdżki.
- Wiatrówki i łuki - Strzelanie z wiatrówek i łuków do przygotowanych celów.
- Integracja w wigwamie - biesiada przy ognisku w wigwamie typu Tipi.
- Dzikie rytmy - zespołowej gra na bębnach i oryginalnych instrumentach.
- Totem Potem - zbudowania totemu oraz rozwiązywanie traperskiej zagadki.

  • I WIELE INNYCH


Wszystkie te zabawy są specjalnie dla naszych gości modyfikowane i przystosowane do potrzeb i wielkości grupy, które można zamówić w Samotni nad Wdą.