Strona główna / Noclegi / kujawsko-pomorskie / Ciechocinek / Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

87-720 Ciechocinek, ul. Zdrojowa 17
tel. 54 283 56 91
http://www.ksu-ciechocinek.com.pl

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Ciechocinku położony jest w centrum uzdrowiska, w pobliżu słynnych ciechocińskich dywanów kwiatowych, Parku Zdrojowego i tężni.

W obiekcie "pod jednym dachem" oferujemy Państwu bazę hotelową i pełną bazę diagnostyczną i leczniczo - zabiegową. Dla Państwa wygody w budynku znajduje się klubokawiarnia i kiosk z artykułami pierwszej potrzeby. Przez całą dobę czuwa nad Państwem profesjonalny personel medyczny.

Obie placówki specjalizują się w szczególności w leczeniu schorzeń narządu ruchu, reumatycznych i pourazowych, chorób układu nerwowego, górnych dróg oddechowych i układu krążenia. Oprócz tego świadczą w miarę wolnych miejsc usługi hotelowe, żywieniowe, organizacji kongresów, zjazdów i konferencji.

Dla przyjeżdżających tutaj kuracjuszy oznacza to szerszy zakres usług - całodobową, bardziej intensywną i systematyczną opiekę lekarską i pielęgniarską, możliwość przeprowadzenia badań specjalistycznych i diagnostycznych lub konsultacji a także wykonanie niezbędnych badań laboratoryjnych.