Strona główna / Noclegi / dolnośląskie / Szklarska Poręba / Ośrodek Wypoczynkowy SUDETY

Ośrodek Wypoczynkowy SUDETY

Ośrodek Wypoczynkowy SUDETY

58-580 Szklarska Poręba, ul. Krasickiego 10
tel. 75 717-22-25
http://www.baltic-ts.pl

Ośrodek Wypoczynkowy "Sudety" przyjmujący do 160 gości położony na wzgórzu 150m od centrum miasta zaprasza wszystkich emerytów i rencistów do wypoczynku w górach. Mimo bliskości centrum miasta jest to ustronny zakątek pięknego pasma Karkonoszy, dokąd nie docierają hałas i zgiełk powszedniego życia.

Na terenie Ośrodka Animator zapewni rozrywkę, rozśmieszy, zintegruje a także pomoże poznać walory i ciekawe miejsca Szklarskiej Poręby. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje 1,2,3,4,5 osobowe wyposażone w łazienki z prysznicem, TV. W obiekcie znajduje się siłownia, bilard, ping-pong, boisko do siatkówki i koszykówki oraz płatna sauna.

Zimą zapraszamy na wyciąg orczykowy , znajdujący się na terenie naszego ośrodka oraz kompleks narciarski Sudetylift odalony o 1,5 km .

Szklarska Poręba - położona jest południowo – zachodniej Polsce, u zbiegu trzech Granic: Polski, Czech i Niemiec, w paśmie gór Izerskich i Karkonoszy , w województwie dolnośląskim u podnóża góry Szrenica. Jest to najlepiej zagospodarowane centrum sportów zimowych w Polsce ze specyficznym mikroklimatem porównywalnym do walorów alpejskich,pozwalającym również na aktywny wypoczynek przez cały rok.