Strona główna / Noclegi / dolnośląskie / Karpacz / Ośrodek Wypoczynkowy LEŚNY ZAMEK

Ośrodek Wypoczynkowy LEŚNY ZAMEK

Ośrodek Wypoczynkowy LEŚNY ZAMEK

58-540 Karpacz, ul. Zamkowa 1
tel. 75-761-93-81
http://www.baltic-ts.pl

Ośrodek Wypoczynkowy Leśny Zamek to ośrodek położony w malowniczym miejscu w górnej części Karpacza. Karpacz to jedna z najpopularniejszych miejscowości w Karkonoszach położona u stóp Śnieżki, na wysokości 500 do 1373 m n.p.m – różnica wzniesień stwarza szerokie możliwości w uprawianiu turystyki górskiej i sportów zimowych.

Ośrodek położony 820 m n.p.m , z którego można podziwiać piękny teren Karkonoskiego Parku Narodowego. Nieopodal znajduje się norweska Świątynia Wang oraz Park Wodny Tropikana. Około 2400m dzieli ośrodek od centrum Karpacza. Blisko stąd do wyciągu krzesełkowego na Kopę oraz wyciągów narciarskich i rynny snowboardowej

Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw, miejsce do grilla i wspólnych ognisk, parking niestrzeżony.

Oferujemy Państwu 106 miejsc noclegowych. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych, wyśmienitą domową kuchnią, jak również z możliwością aktywnego wypoczynku. Tylko w naszym ośrodku masz możliwość pozostawienia dzieci pod opieką wykwalifikowanego animatora,a ty w tym czasie możesz iść korzystać z uroków sportów zimowych.

Przy ośrodku znajduje się również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego z możliwością wynajęcia instruktora dla gości ośrodka ze zniżką.

Zapraszamy na wczasy w górach.