Strona główna / Czytelnia / Artykuły / Wypoczynek Świąteczny, Sylwestrowo - Noworoczny

Passage Far Cry 4 - Mission: Propaganda Machine

[H3] [/h3]
Możesz rozpocząć tę misję natychmiast po zakończeniu prologu. Zadania - Sabal, którego można znaleźć w wiosce Banapur.

Musisz znaleźć scenę. Najłatwiejszym sposobem na dotarcie do tego miejsca jest użycie deltaplane lub ziphyne, a następnie quadocycle. Mapa pokazuje miejsce, w którym znajdziesz haczyk do przechwytywania, który pozwoli ci wspiąć się na wypukłości, co w rzeczywistości pomoże ci się poruszać szybciej.

Dostań się do dzwonka

Możesz bardzo szybko sprawdzić swój nowy element. Użyj haczyka do przechwytywania, aby wznieść się na wyższy poziom, a następnie biegnij i przeskocz z krawędzi najbliższego występu, aby dostać się na inną półkę. W następnym okresie musisz najpierw użyć haka graficznego, po czym musisz trochę się skręcić, a następnie ponownie użyć graficznego haka na innym nachyleniu (zobaczysz dopuszczalną opcję). Teraz możesz iść na szczyt.

Weź sygnał

Po zniszczeniu ula, będziesz gniewnie lokalne pszczoły, które zaatakują w pobliżu wroga.

Obok wieży są tylko dwóch wrogów. Możesz łatwo wyeliminować pierwszy, wystarczy strzelać do ula, który znajduje się tuż nad jego głową. Poczekaj, aby uniknąć ataków pszczół. Teraz możesz wejść do dzwonka. Podejdź i bądź ostrożny, szczególnie w zakątkach budynku, ponieważ łatwo jest się stamtąd wypadnąć. Na górze znajdziesz nadajnik, którego szukasz, którego musisz zniszczyć, co zakończy twoją misję.

Na szczycie dzwonka znajdziesz nadajnik, który musisz zniszczyć.

Podobnie możesz ujawnić następujące części karty. Wspinaj się na dzwonek i zniszcz nadajniki. W tym celu otrzymasz także nową broń i otworzysz nowe zadania.

Jeśli zdecydujesz się uchwycić ten post bez zaprawy, będzie to bardzo proste zadanie. Jedyne, co musisz zrobić, to uwolnić słonia zamkniętego w klatce wewnątrz placówki. Możesz to zrobić, rzucając granat pod bramę. Zostaniesz niezauważony, a słonia zajmie się twoim problemem. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie może zabić wszystkich wrogów, możesz zejść na dół i zaopiekować się ludźmi, którzy byli w stanie trzymać się z dala od wściekłej bestii.

Korzystanie z aparatu pozwoli ci znacznie ułatwić zaplanowanie następnego kroku.

Wpadniesz do małego obozu, w którym zobaczysz kilku wrogów. Możesz użyć aparatu, aby je zaznaczyć, co w rzeczywistości podkreśli je czerwoną etykietą nad głowami. Kontury zamiatanych wrogów są również widoczne przez ściany. Najszybszym sposobem wyeliminowania tej grupy jest tworzenie zamieszek. Strzelaj w wrogów z daleka (spróbuj dostać się do lamparta), co doprowadzi do uwolnienia dzikiego zwierzęcia z jego klatki. W ten sposób kot dokona dla ciebie większości morderstw. Strzelaj tylko do tych wrogów, którzy biegną w twoim kierunku. Pozwoli ci to zapisać amunicję. Na szczęście twoje zasoby radykalnie się zmienią, gdy posprzątasz obóz, a następnie plądrujesz. Tutaj znajdziesz wiele kul dla karabinu maszynowego, szczególnie na skrzyni obok budynku po prawej stronie.

Użyj opuszczonej liny, aby w końcu dostać się do dzwonka. Zazwyczaj rozpoznasz przycisk rozpoczynający po tym, że jest on na środku, jest największy lub widnieje na nim napis Spin lub strzałki. Wystarczy, że naciśniesz na niego myszką, a bębny zaczną kręcić się automatycznie ww1.bet-kasyno.info/gry-hazardowe . Czasem może się zdarzyć, że będziesz znużony naciskaniem tego samego przycisku po każdym spinie. W tej sytuacji możesz wybrać funkcję auto, którą darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji zazwyczaj mają.
4efd70d0d61fad431c4ec972066832af