Strona główna / Czytelnia / Artykuły / Wypoczynek Świąteczny, Sylwestrowo - Noworoczny

Dragonica: Friv Przegląd

Darmowe MMO rozwiedli się teraz jak psy nieobcięte. Błyskają na banerach reklamowych, zachęcająco proponują stać się najlepszym w czymś tam, pokonać kogoś (lub wszystkich), odkrywać nowe światy, podróżować, zarabiać i tak dalej, i tak dalej. Wszystko w porządku, wydaje się, że mamy bardzo duży rynek wielowymiarowego produktu MMO. I wszyscy mówią, że jest wyjątkowy ... W rzeczywistości większość funkcji albo jest już gdzieś używana, albo nie zajmuje znacznej części gry, albo po prostu jest do kitu. Okazuje się, że taki komputer z tych samych światów - prawie wszystkie są nudne.

Z takimi myślami podjąłem „Dragonicę”. Eksperyment jest czysty. Przed wejściem do niego nie miałem pojęcia, z czym mam do czynienia. Szczególnie, aby nie zasłaniać opinii innych myśli i myśli. Myślałem, że teraz zobaczę kolejną głupią historię o smokach, podniesioną do absolutnej i powieloną w tytule; cztery do pięciu banalnych klas i niekończące się pola zabijania, na których wędrują półprodukty doświadczenia, pieniędzy i ubrań o różnych magicznych właściwościach. Cóż, sam znasz standardowy obraz. OK Klient został pobrany, gra została zainstalowana, konto istnieje od dawna - do przodu, do przygód ... cokolwiek by to nie było.

Od pierwszych sekund byłem oszołomiony. Celowo tęsknię za etapem tworzenia postaci, jest to na ogół bardzo drobna rzecz. W „Dragonica” najważniejsze jest wyróżnienie. W ogóle nie będziemy walczyć myszką. Nasz świat zwykle nie jest trójwymiarowy z kamerą z góry, ale innym - w stylu starych arkad, takich jak „Żółwie Ninja” , Bare Knuckle i Batman Forever. Oznacza to, że mamy ekran, widok z boku i możemy poruszać się do przodu, do tyłu, w górę (od gracza) i w dół (do gracza). Wiemy także, jak skakać żarliwie. Wszystkie czynności wykonywane są wyłącznie z klawiatury. Uderzamy zwykłym atakiem na X, wyczarowujemy na A, używamy specjalnego ciosu na W i wzmacniamy zaklęcia na D. Poruszaj się oczywiście strzałami. Chyba że w ekwipunku i menu umiejętności mysz jest dla nas przydatna, a resztę czasu będziemy kontrolować postać. Z jednej strony nie jest to zbyt wygodne - nie usiądziesz na krześle, nie klikniesz podwójnie potwora, aby bohater go pokonał ... Z drugiej strony jest dynamika i stały związek z tym, co się dzieje. Jeśli walczymy z trudnym bossem, to każda część zwycięstwa będzie nasza - w końcu to my zadaliśmy wszystkie ciosy.

W „Dragonica”Nie ma nieograniczonych przestrzeni i niekończących się ziem z tymi samymi potworami. Nie znajdziesz też zwykłej karty PvP dla kilku projektów. Istnieją tylko małe zamknięte lokalizacje z portalami na obu końcach. Ale gra nie jest wcale mała - jest miejsce do podróżowania, tylko osobna konstrukcja poziomu zapewnia komfort, nie odstrasza od skali. Dostępne są teraz dwa ogromne kontynenty, a łącznie są cztery. Programiści odkrywają ziemię stopniowo, nie siedzą przy aktualizacjach. W ciągu zaledwie dwóch tygodni, które spędziłem na świecie, wzrosła ponad dwukrotnie. Szczerze mówiąc, bałem się nawet, że zgubię się w „Dragonice” i nigdy nie zobaczysz tego artykułu. Ale wciąż obezwładniony ... ale z powodu tego, z czym musiałem walczyć sam, powiem ci teraz.

Ogólnie rzecz biorąc, pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest to, że wszyscy są słodcy. Rzucisz okiem na przynajmniej jeden zrzut ekranu i spojrzysz na sztukę. Nie ma banalnych elfich uszu i różowych włosów - to na przykład przekupiony Perfect World . „Smok” to świat dzieci, w skrajnych przypadkach nastolatków. Tak, jesteśmy jakimś uroczym młodym stworzeniem, malutkim i kruchym, ale jednocześnie wystarczająco silnym i dorosłym, aby walczyć, a nawet się zakochać (byłbym zaskoczony, gdyby nie można było oficjalnie kochać na tym świecie).

Dziewczyny tutaj mają kocie uszy i warkocze, a chłopcy o drapieżnym i psotnym wyglądzie, ale wszystkie z nich są wciąż zabawnymi sztuczkami. Jeśli chcesz się trochę zrelaksować i zagrać w darmowe friv gry online, musisz wybrać stronę internetową, którą lubisz w Internecie, na żądanie darmowej gry i zacząć grać.

Historia słodkiego świata rozpoczęła się od tego, jak Elga zdradziła Smoczego Lorda Wyverna przed wiecznością (czy zauważyłeś, że MMO nie zaczynają się od dobrego?). To wydarzenie spowodowało wojnę, pojedynczą rasę smoków podzieloną na walczące frakcje.

Aby wygrać, Elga postanowiła pozyskać pomoc potężnego artefaktu, który zgodnie z przekonaniami był ukryty w świecie Dragoniki. Poprowadził bitwę na dużą skalę, ale wciąż został pokonany i pochowany w tajnej fortecy. Wszyscy myśleli, że był martwy na zawsze.

Po pewnym czasie tęsknoty za mocą czarodziejka o imieniu Paryż uwolniła potężnego smoka. Jego trująca moc po raz kolejny rozlała się na cały świat, zmieniając jego drogich mieszkańców w brzydkie i złe stworzenia zła. Kozy wściekle biją właścicieli, owce specjalnie hodują wełnę i gryzą niskiej jakości, a świnie są przerażające.

Oczywiste jest, że obrzydzenie się zdarzyło, teraz jest nasza kolej, aby rozplątać całą płeć. Czas wybrać klasę postaci. Siły zła oprą się: wojownikowi, czarodziejce, łucznikowi i złodziejowi (aby nazwać złodzieja, jego język się nie odwraca). W tej radosnej nucie zwracamy się do systemu RPG „Smoki”.

W Dragonice istnieją cztery podstawowe klasy. Wojownik boleśnie walczy blisko, staje się silny i uzbrojony w rosnące poziomy. Jest właścicielem wszelkiego rodzaju mieczy i innych dużych tłumików, a także, oczywiście, nosi tarczę. Wojownicy ostatecznie zamieniają się w rycerzy lub gladiatorów. Pierwsze są najlepszymi czołgami w grze, zyskują najwięcej zdrowia i walczą twarzą w twarz z wrogami. Drugi to urodzeni wojownicy, tylko oni mogą walczyć z ogromnymi dwuręcznymi kawałkami żelaza. Gladiatorzy zmieniają prędkość na siłę, ale jeśli tak, to strzeżcie się!

Drugim wybawcą świata jest łucznik. Woli walczyć z wrogami z daleka i pada na nich rój strzał. Łucznicy są najszybsi i najszybsi. Część ich umiejętności ma na celu szybkie poruszanie się po polu bitwy i błyskawiczny ruch. Kolejne kroki łucznika to myśliwy i myśliwy. Pierwszymi są dzieci natury, pomaga im walczyć z potęgą i potęgą. Mieszkańcy lasu wzywają zwierzęta do walki: wilki gryzą, pająki splatają sieci, a ptaki zwiększają ich cechy. Drugi to słodkie siły specjalne. Są najbardziej uzbrojeni. Posiadaj RPG-7, granaty, Gattling i całą gamę różnych pocisków. Nie żartują z nimi.

Magowie uwielbiają czary. Atakują nawet za pomocą swoich magicznych klepek, które wysyłają śmiertelne pociski na wroga. Czarodzieje zmieniają się w akolitów i magów bojowych. Pierwsi są typowymi uzdrowicielami, ale z wieloma potężnymi zaklęciami w swoim arsenale. Walki drużynowe nie przebiegają bez nich - prawo gatunku. Drugi skupiał się całkowicie na obrażeniach. Ponadto nadal są dobrze chronieni magicznymi barierami. Kto powiedział, że czarownicy są delikatni?

A ostatnia klasa to złodzieje. Spędzili całe dni w najciemniejszych zakątkach ulicy, aby stać się potężnymi wojownikami do walki w zwarciu. Nie z powodu siły, ale zręczności. Ich zdrowie jest oczywiście kulawe, ale daje to dodatkowe pragnienie zabicia wroga szybciej niż ma on czas na zrobienie czegoś. Złodzieje zamieniają się w błaznów i zabójców. Pierwsi są jak bardowie, wiedzą, jak boleśnie uderzyć w obszar, ukryć i wzmocnić drużynę. Te ostatnie specjalizują się w zadawaniu obrażeń szybkościowych i punktowych. Jeśli zabójca spotka wroga, to nawet nie zauważy, jak umrze.

To jest istota systemu RPG „Smoki”- nie stoimy w miejscu, ale otrzymujemy prestiżowe klasy do wyboru. Ponadto mogą stać się superbohaterem. Na przykład rycerze w końcu staną się paladynami, akolitami - wyroczniami i błaznami - arlekinami. Każda klasa ma własny zestaw umiejętności. Wyobraź sobie, ile różnorodności daje to w PvP? Co więcej, klasy naprawdę bardzo się od siebie różnią i wszyscy będą na nie popyt. A w samotnych przygodach granie inaczej jest prawdziwym błogosławieństwem.

Jak powiedziałem, gramy wyłącznie z klawiatury. Z jednej strony jest to dobre - świeże, nowe, niezwykłe. Ale z drugiej strony jest źle, ponieważ bardzo łatwo jest wypełnić całą przygodę monotonnym bezmyślnym podłączaniem. W „Dragonice” wszystko, choć proste, ale pod względem bitewnym, szczególnie na wysokich poziomach, musisz zostać mistrzem. Można oczywiście się zamknąć, ale skuteczność tego działania jest wątpliwa. Nie marnujmy many, ale zadajemy również niezwykłe obrażenia. A w testach specjalnych techniczność jest oceniana jako osobny element. Niektórych zadań nie można nawet wykonać, jeśli walka jest nudna i nieciekawa. Co to za techniczność? Wymyślmy to.

Wszystkie zaklęcia w Dragoniceprzywiązani do siebie. Na przykład czarodziejka ma atak, który wyrzuca wrogów w powietrze. Mamy do niego dostęp przede wszystkim i na pierwszy rzut oka wydaje się, że to nasza główna broń. Później pojawia się błyskawica, którą można uderzyć tylko w powietrzu i w latające cele - to podstawa pierwszej kombinacji. Zbieramy wrogów na stos, podrzucamy, bijemy piorunami, a następnie kończymy i dobrze zrobione. Długie kombinacje są bardzo przydatne, ponieważ im więcej wrogów strzelamy z rzędu, tym więcej doświadczenia zdobędziemy.


ed6ab2babb9a6489d3ea61503d7c05fd