Strona główna / Nowości w serwisie / Kaszuby – Agroturystyka ZACISZE

Kaszuby – Agroturystyka ZACISZE

Kaszuby – Agroturystyka ZACISZE

Kaszuby – Agroturystyka ZACISZE zaprasza na wędkarskie wczasy na Kaszubach. Jeżeli szukasz miejsca gdzie można pojechać na wakacje lub urlop, z dala od miejskiego gwaru, proponujemy zapoznać się z naszą, mamy nadzieję, ciekawą ofertą.
http://zacisze.tp1.pl

Agroturystyka ZACISZE
77-200 Miastko, Grądzień 4
tel. kom. 660 006 204
http://zacisze.tp1.pl
Gospodarstwo nasze położone jest wśród pól i lasów, pomiędzy jeziorami, co zapewnia doskonałe warunki wypoczynku.

Doskonałe powietrze, oryginalny i zdrowy klimat, unikalne krajobrazy, rozległe kompleksy leśne i duża ilość jezior obfitująca w różne gatunki ryb.

Nasza Agroturystyka to czynne gospodarstwo rolne położone zdala od wszelkiej zabudowy oferujemy pokoje: 2, 3, 4-osobowe z łazienkami.

Główną atrakcją wynikającą z położenia gospodarstwa jest forma wypoczynku związana z wędkarstwem oraz łowiectwem. Wspaniałe tereny na wędrówki piesze, zbieranie grzybów, wycieczki rowerowe.

Czyste dotąd środowisko naturalne, atrakcyjna rzeźba terenu (morena czołowa), lasy bogate w zwierzęta, jeziora w ryby i ptactwo wodne, wspaniałe, stworzone przez naturę warunki krajobrazowe, pozwalają nam zaprosić Państwa na ciekawe i pełne wrażeń wycieczki rowerowe.

Miłośnikom wypoczynku biernego udostępniamy dwa zarybione stawy (karp, karaś, lin i szczupak) znajdujące się na terenie naszego gospodarstwa.

Dla relaksu i dla zdrowia proponujemy spacery do lasu w sezonie zbieranie runa leśnego.

Naszym gościom proponujemy miłe wieczory przy ognisku lub grillu, a zimą kulig śnieżny.