Strona główna / Noclegi / pomorskie / Ustka / Dworek Różany

Dworek Różany

Dworek Różany

76-270 Ustka, ul. Limanowskiego 6
tel./fax 059 814 89 81
http://www.dworekrozany.tp1.pl

Ustka - Dworek Różany otoczony 120 krzakami kwitnących róż graniczy z nadmorską promenadą. Usytuowany jest w najbardziej urokliwej części Ustki w sąsiedztwie latarni morskiej i portu, gdzie odbywają się rejsy wycieczkowe statkiem wikingów, kutrem na połów ryb oraz wycieczki na Bornholm. W ogrodzonej posesji w odległości 20 metrów od morza, co jest niewątpliwie naszym atutem do dyspozycji gości jest kort tenisowy ze sztucznej trawy, ogród ze stołem i ławkami, monitorowany parking, i weranda, gdzie przy kawie do późnych godzin wieczornych wdychając jod relaksujemy sie szumem morza i zapachem róż.

W dworku jest tylko 12 miejsc noclegowych:

2 pokoje 2 - osobowe i 1 "Różowy" we wieży oraz 3 - osobowy (podwójne spania, część sypialna i telewizyjna - 30 metrów kwadratowych) apartament 60 metrów kwadratowych ( 2 + 3 podwójne spania ) z sauną, oddzielnym wejściem z ogrodu i z własnym tarasem.

Pokoje są z łazienkami i pełnym węzłem sanitarnym, radio, TV, czajnik bezprzewodowy, można zrobić sobie śniadanie w pokoju, lodówka.

Na terenie obiektu dostępne jest bezpłatnie bezprzewodowe łącze internetowe!

Baza gastronomiczna wszelakiej kuchni w odległości 20 metrów.

W Dworku jest prywatna galeria - 100 m kw, gdzie na metrowym płótnie swój podpis złożył Prezydent Lech Walęsa, który był honorowym gościem na otwarciu naszej galerii i wystawy artystów z usteckiego Klubu Plastyka, którego prezesem jest właściciel Dworku. W galerii są również prace artystów ze Szwecji, którzy swoje prace wystawiali w 2003 roku.

U nas jest kameralnie, dworek "ma duszę", tu się zawiązują przyjaźnie, tu się wraca!!!