Strona główna / Noclegi / pomorskie / Puck

Puck

Puck

Puck jest miastem atrakcyjnym pod względem turystycznym, jest jednym z ciekawszych wczasowisk na wybrzeżu. Charakteryzuje się leczniczymi wpływami klimatu morskiego, czystą wodą, czystym - przesączonym zapachem jodu powietrzem, a także piaszczystą plażą z strzeżonymi kąpieliskami. Nie ulega wątpliwości, że ten fakt sprzyja spędzaniu latem czasu wolnego na słonecznej plaży, bezpiecznym kąpielisku, a dla wszystkich chcących odpocząć, zregenerować siły jest to wspaniały i wymarzony wypoczynek.

Słoneczne kąpiele nie mają ograniczeń wiekowych, toteż wśród korzystających są dzieci, młodzież, dorośli, są nawet niemowlęta i ludzie starsi, nawet Ci w podeszłym wieku, którzy pod parasolem upajają się świeżym morskim powietrzem.

Od kilku lat entuzjaści i miłośnicy żagli, windsurfingu i innych sportów wodnych mają nieograniczone możliwości korzystania z jednego z najlepszych akwenów wodnych w środkowo-wschodniej Europie, jakim jest niewątpliwie Zatoka Pucka. Potwierdzają to corocznie organizowane Mistrzostwa Europy i Świata w różnego rodzaju klasach żeglarskich i windsurfingowych.

Dla amatorów przygotowano działające przy Harcerskim Ośrodku Morskim "HOM" szkółki, dzięki którym mają możliwość nauki pod opieką doświadczonych instruktorów.

Apartament ProBaltica IV - Puck

84-100 Puck, ul. Żeromskiego 6
tel. 509 774 560
tel. 509 035 297
http://www.probalticapart.pl