Strona główna / Noclegi / pomorskie / Gniewino / Hotel Mistral Sport

Hotel Mistral Sport

Hotel Mistral Sport

84-250 Gniewino, ul. Sportowa 1
tel. 58 736 46 00
http://www.hotelmistralsport.pl

Nowoczesny Hotel Mistral Sport w Gniewinie położony jest na wzgórzach w malowniczej okolicy określanej mianem „zielony zakątek” na Kaszubach. Znajduje się zaledwie 70km od Stadionu PGE Arena, gdzie odbywać się będą mecze UEFA Euro 2012™, 20km od trasy E6 Berlin- Gdańsk, 60km od lotniska Lech Wałęsa w Gdańsku..

Wysoka jakość świadczonych usług oraz komfort, wygoda i uniwersalność sprawiły, że Hotel znalazł się na liście UEFA jako rekomendowane dla drużyn centrum pobytowo - sportowe Najbliższe otoczenie hotelu to nie tylko profesjonalnie przygotowane i wyposażone zaplecze treningowe, ale również centrum rehabilitacyjne, pełnowymiarowa kryta pływalnia, hala sportowa, bowling oraz sale konferencyjne.

Potrzebny po treningu relaks zapewnią zabiegi na ciało, masaże wykonane w gabinetach SPA, basen, sauny (sucha, infrared, łaźnia parowa), hammam, grota lodowa, jacuzzi, słoneczna łąka, solarium, siłownia, sala fitness oraz cardio.

Hotel dysponuje 105 pokojami dwuosobowymi i 8 apartamentami. Hotel Mistral Sport to również idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych nawet do 800 osób. Wokół hotelu znajduje się parking dla 115 samochodów i podjazd dla autokarów.

Profesjonalni kucharze dostosują dietę do wymagań potrzeb żywieniowych sportowców, gości korzystających z wczasów odchudzających czy SPA w naszym obiekcie.

Bogata oferta rekreacyjno- wypoczynkowa gwarantuje mnóstwo atrakcji w tym: łodzie motorowe, statek wycieczkowy „Nadolanin”, Skansen Zagroda Gburska i Rybacka w Nadolu, liczne stadniny koni, pobliskie pole golfowe, mini zoo, wieża widokowa.

Wygodne pokoje, dogodne wejście z zewnątrz oraz możliwość korzystania z windy sprawiają, że obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu znajduje się również sala zabaw dla dzieci. Hotel przyjmuje tez gości ze zwierzętami domowymi.

Zapraszamy przez cały rok i życzymy Państwu udanego wypoczynku. Dołożymy wszelkich starań by pobyt w naszym hotelu spełnił w pełni Państwa oczekiwania.. Mistral Hotel Sport to miejsce, do którego wraca się z przyjemnością.