Strona główna / Noclegi / pomorskie / Białogóra / Apartamenty i Domki Morska Kraina

Apartamenty i Domki Morska Kraina

Domki Morska Kraina

84-113 Białogóra, ul. Lubiatowska 2
tel.kom. 606 409 114
http://www.morskakraina.com

SUPER PAKIETY w MAJU i CZERWCU !!! sprawdź sam na www.morskakraina.com

W samym sercu nadmorskiej Białogóry, owiewana sosnowym zapachem nadmorskiego, wydmowego lasu leży Morska Kraina. To wyśmienite miejsce na Twój wakacyjny pobyt. Tutaj zażyjesz wypoczynku na świeżym powietrzu, zrelaksujesz się w otoczeniu zieleni i odpoczniesz na huśtawce lub leżaku.

Nasi Goście mają do wyboru 11 komfortowych, murowanych domów każdy o powierzchni 75m2. w pełni wyposażonych, z dwoma sypialniami na pietrze, pokojem dziennym z kominkiem, kuchnią, łazienką i WC.

Domy znajdują na dużym ogrodzonym i monitorowanym terenie. Każdy z Państwa ma zagwarantowane miejsce parkingowe dla Waszych aut. Nasi najmłodsi Goście korzystać mogą ze specjalnie urządzonego dla nich placu zabaw, świetlicy oraz rowerowni. Do dyspozycji oddajemy Państwu również boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę. Na terenie znajduje się duży grill, na którym przyrządzić możecie swoje ulubione potrawy. Nasi Goście korzystać mogą bezpłatnie z bezprzewodowego dostępu do internetu. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasz wypoczynek był beztroski i udany.

Zapraszamy i oczekujemy!

Zapraszamy do pokoi gościnnych w naszym pensjonacie Wittenberg, usytuowanym po sąsiedzku.

Oferta na stronie www.wittenberg.pl