Strona główna / Noclegi / zachodniopomorskie / Międzywodzie / Ośrodek Rehabilitacyjny Relaks

Ośrodek Rehabilitacyjny Relaks

Ośrodek Rehabilitacyjny Relaks

72-415 Międzywodzie, ul. Plażowa 1
tel. 091 381 38 79
http://www.orrelaks.tp2.pl

Ośrodek Rehabilitacyjny "RELAKS" znajduje się 100m od brzegu BAŁTYKU. Wybudowany 20 lat temu przez Spółdzielnie Inwalidów. Od początku jego istnienia założono, że będzie on służył ludziom niepełnosprawnym. Od chwili rozpoczęcia działalności organizowano tutaj turnusy rehabilitacyjne.

Z naszego ośrodka w ciągu tych lat skorzystało tysiące niepełnosprawnych. Byli to pracownicy Spółdzielni Inwalidów, oraz osoby korzystające z dofinansowania z PFRON.

Ośrodek dysponuje bardzo dobrą bazą hotelową, gastronomiczną i zabiegową, znajdującą się w jednym kompleksie. Rejon w którym położony jest ośrodek gwarantuje tradycyjny wypoczynek na piaszczystych plażach Międzywodzia który można urozmaicić korzystając z okolicznych atrakcji: Woliński Park Narodowy, znany z pięknej przyrody, imponujących klifowych brzegów, rezerwatu żubrów; Kamień Pomorski słynący z zabytków i letnich koncertów organowych w Katedrze; pole golfowe w Łukęcinie; znakowane szlaki piesze; dobre miejsca dla wędkarzy.

Zapewniamy dowóz i odwóz do ośrodka ze stacji PKP Międzyzdroje. Samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych (wózki inwalidzkie). Przyjmujemy także osoby z dofinansowaniami z PFRON-u. Istnieje możliwość pobytu 7-dniowego.